1. Dzisiaj jest czwarta Niedziela zwykła w roku liturgicznym.
  1. Poniedziałek jest ostatnim dniem kolędy w naszej Parafii. Jeśliby ktoś jeszcze miałby życzenie przyjąć kolędę w tym tygodniu w innym terminie to proszę uzgodnić to osobiście z księdzem.
  1. Katechezy neokatechumenatu dla dorosłych i młodzieży odbywają się w poniedziałki i środy o godz. 19.00 w dolnym kościele.
  1. W czwartek, 2 lutego, obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego. Na Mszach świętych o godz. 7.00, 9.00 i 18.00 błogosławimy świece i bierzemy udział w procesji po kościele. Prosimy nie zapomnieć o okapnikach na wosk przy świecach
  1. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Szczególną pamięcią modlitewną otaczamy wszystkie Osoby żyjące duchem konsekracji zakonnej także i z naszej Parafii. Po Mszach przy wyjściu będą zbierane ofiary do puszek na wsparcie zakonów klauzurowych.
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy: piątek i sobota miesiąca.

W piątek nabożeństwa wynagradzające ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach świętych o godz. 7.00 i 18.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.00.

W sobotę po Mszy o godz. 7.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca N.M.P.

Rano od godz. 9.00 jeździmy do chorych z posługą sakramentalną w/g nowej listy.

Po wieczornej Eucharystii Grupa Modlitewna zaprasza na czuwanie zakończone Apelem Jasnogórskim i Mszą świętą o godz. 21.00 z adoracją relikwii św. O. Pio.

1. W przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie Żywego Różańca o godz.17.00 i Msza święta o godz. 18.00 w intencji tej wspólnoty.
  1. W minionym tygodniu w naszej Parafii zmarły Śp. + Janina Kosakowska l.68 i Genowefa Gądek l.92.