1. Dzisiaj jest trzecia Niedziela Wielkanocna. 
 1. W ramach IX Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego obchodzimy pierwszy Narodowy dzień czytania Pisma Świętego. W kościele ma miejsce uroczysta lektura wybranych tekstów z „Listu do Galatów”. Jest też okazja do nabycia nowych egzemplarzy Biblii.
 1. Od jutra zaczynają się w naszej Parafii Nabożeństwa Majowe, które są w tygodniu i w niedziele o godz. 17.30.
 1. Także od jutra, od 1 maja do 30 września, codziennie o godz. 21.00 odbędą się w naszym Sanktuarium Polskiej Golgot Wschodu, Apele Jasnogórskie, łączące nas z Sanktuarium w Częstochowie, na które serdecznie zapraszamy.
 1. Od uroczystości 3 maja i przyszłej niedzieli tego letniego okresu będą już dodatkowe Msze święte o godz. 20.30.
 1. Także w ten poniedziałek, 1 maja, na Mszy świętej o godz. 18.00 polecać będziemy Panu Bogu Ks. Prałata Stefana Gibałę w 89 rocznicę Jego urodzin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 1. W poniedziałek zapraszamy na modlitwy i Eucharystię członków i sympatyków Bractwa Szkaplerznego o godz. 16.00
 1. W środę, 3 maja, uroczystość NMP Królowej Polski – Głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze święte w naszej Parafii są w/g letniego porządku niedzielnego tzn. o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00, 18.00 i o godz. 20.30. Jest to Dzień Modlitw za rodaków mieszkających na obczyźnie.
 1. W tym tygodniu przypada pierwszy : czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W czwartek modlimy się za kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne. W piątek nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa będzie po Mszy świętej o godz. 7.00. Wieczorem jest tylko nabożeństwo majowe. Spowiedź święta pierwszopiątkowa od godz. 17.00.  W sobotę od godz. 9.00 jeździmy do chorych w/g listy. Po wieczornej Eucharystii Grupa Modlitewna zaprasza na czuwanie zakończone Apelem i Mszą św. o godz. 21.00.

 1. Spotkanie Żywego Różańca i zmiana tajemnic odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 17.00, a potem Msza święta o 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 1. Zbiórka do puszek w minioną niedzielę na rzecz ofiar konfliktu syryjskiego wyniosła 2410, 87 zł. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary!
 1. W imieniu Parafian dziękujemy pewnej Osobie za ufundowanie maryjnej, haftowanej stuły na Apele Jasnogórskie. Bóg zapłać!
 1. Ks. Tomasz Kryczko organizuje pielgrzymkę od 26 do 28 maja br. do Zielonej Góry, Świebodzina, Rokitna, Stargardu, Wolina, Świnoujścia, Międzyzdrojów, Międzywodzia, Kamienia Pomorskiego i Kołobrzegu. Koszt 750 zł. Plan do odbioru na stoliku za ławkami.
 1. W minionym tygodniu zmarli w naszej Parafii Śp. + Bolesława Kucharczyk l.90, Krystyna Romankiewicz l.80, Szymon Musiał l.37, Adam Seruś l.70, Stefania Sobczyk l.97, Stanisława Bucka l.81.