1. Dzisiaj jest czwarta Niedziela Wielkanocna, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania do służby Bożej oraz kwartalne dni modlitwy w tej intencji.
  1. Spotkanie Żywego Różańca i zmiana tajemnic odbędzie się o godz. 17.00, a potem Msza święta o 18.00 w intencji naszej parafialnej Rodziny Różańcowej.
  1. Nabożeństwa Majowe w tygodniu i w niedziele są o godz. 17.30.
  1. Codziennie o godz. 21.00 są Apele Jasnogórskie, łączące nas z Sanktuarium w Częstochowie, na które serdecznie zapraszamy. Do skrzynki za ławkami można składać intencje modlitwy apelowej.
  1. W niedziele letniego okresu jest już dodatkowa Msza święta o godz. 20.30.
  1. W poniedziałek obchodzimy uroczystość św. Stanisława BM - Głównego Patrona Polski. O godz. 18.00 będzie zbiorowa Msza święta w intencji solenizantów, żywych i zmarłych, na którą zapraszamy.
  1. Katecheza chrzcielna odbędzie się w piątek o godz. 20.00 dla rodziców i chrzestnych planujących chrzest dziecka w tym miesiącu.
  1. W sobotę, 13 maja, w 100 rocznicę Objawień Fatimskich zapraszamy na uroczysty Apel Jasnogórski, który wprowadzi nas bezpośrednio w przesłanie Matki Bożej do ludzi oraz w pielgrzymowanie dwóch figur MB Fatimskiej po domach naszej Parafii. Zapraszamy do udziału i modlitwy.
  1. W przyszłą Niedzielę, 14 maja, o godz. 12.00 odbędzie się I Komunia Święta dzieci Kl. II ze Szkoły Podstawowej Nr 11. Prosimy Osoby, które są stale obecne na tej godzinie Eucharystii o wybranie sobie innej pory Mszy świętej by zostawić więcej miejsca wolnego w kościele dla rodzin i gości tych dzieci. W przeddzień, w sobotę, 13 maja, o godz. 9.00 dzieci te, przystąpią do sakramentu pierwszej spowiedzi świętej wraz z ich rodzicami, chrzestnymi i krewnymi.
  1. W dniach od 26 do 28 maja Ks. Tomasz Kryczko organizuje pielgrzymkę od Zielonej Góry, poprzez cały zachodni pas Polski po Kołobrzeg. Koszt 750 zł. Plan jest za ławkami.
  1. W minionym tygodniu zmarli w naszej Parafii Śp. + Eugenia Jurek l.76, Kazimiera Wojtasik l.85, Mieczysław Stasik l.76, Genowefa Gawlak l.70, Krystyna Pietras l.65.