1. Dzisiaj jest dwunasta niedziela zwykła w roku liturgicznym.
  2. Dziękujemy wszystkim Osobom zaangażowanym w czwartkowy przebieg zakończenia Oktawy Bożego Ciała i budowę czterech ołtarzy na placu kościelnym. Tym, którzy brali stały udział w Nieszporach Eucharystycznych i procesjach po Mszach świętych wieczornych wokół świątyni oraz tym zaangażowanym w samo zakończenie oktawy. Za każdy akt wiary, czci i szacunku wobec Najświętszego Sakramentu składamy serdecznie - Bóg zapłać!
  3. Nabożeństwa Czerwcowe są w tygodniu i w Niedziele o godz. 17.30. Apele Jasnogórskie o godz. 21.00. W Niedziele dodatkowa Msza święta o godz. 20.30.
  4. W czwartek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze święte są o godz. 7.00 i 18.00. W tym dniu jest zbierana taca na Stolice Apostolską. 
  1. Także w czwartek przypada dzień imienin Ks. Bp. Piotra Skuchy. Życzymy Mu, aby dobry Bóg darzył Go swoim błogosławieństwem, a Święty Patron nieustannie wypraszał potrzebne łaski.
  2. W sobotę, pierwszą miesiąca, po Mszy o godz. 7.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca N.M.P. Rano od godz. 9.00 jeździmy do chorych z posługą sakramentalną w/g listy. Po Mszy wieczornej Grupa Modlitewna zaprasza na czuwanie zakończone Apelem Jasnogórskim i Mszą świętą o godz. 21.00 z adoracją św. O. Pio.
  3. W przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie Żywego Różańca o godz.17.00 i Msza święta o godz. 18.00 w intencji tej wspólnoty.
  4. Figury MB Fatimskiej, Modlitewnik i Kronika peregrynują wśród mieszkańców ulic Rewolucjonistów i Zwycięstwa.
  5. Zapraszamy na pielgrzymki autokarowe : Radia Maryja na Jasną Górę, 9 lipca, w niedzielę. Bractwa Szkaplerznego do Czernej, 22 lipca, w sobotę. Koszt jednej i drugiej pielgrzymki jest po 30 zł. Zapisy u P. Haliny Wójcik w środę po Mszy wieczornej.
  6. 23 sierpnia, w środę, wyrusza z naszej Parafii piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Już teraz prosimy w wakacyjnych planach uwzględnić sobie czas na naszą, trzydniową parafialną pielgrzymkę. Przewodnikiem grupy będzie Ks. Mariusz, a ojcem duchownym Ks. Robert. Kadra śpiewu bez zmian.
  7. W minionym tygodniu zmarli w naszej Parafii Śp. + Halina Szymańska l.72, Józef Lewandowski l.90, Irena Brzeźna l.72, Joanna Dziura l61, Irena Kowalik l.83.