1. Dzisiaj jest trzynasta niedziela zwykła w roku liturgicznym.
  2. Spotkanie Żywego Różańca odbędzie się dzisiaj o godz.17.00, a potem będzie Msza święta o godz. 18.00 w intencji tejże wspólnoty.
  3. W poniedziałek, pierwszy miesiąca, zapraszamy członków i sympatyków Bractwa Szkaplerznego na modlitwy i Mszę świętą od godz.16.00.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy : czwartek i piątek miesiąca. W czwartek modlimy się za kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne. W piątek nabożeństwa wynagradzające ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach świętych o godz. 7.00 i 18.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.00.
  5. Także w piątek o godz. 20.00 odbędzie się katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych, którzy planują chrzest dziecka w tym miesiącu.
  6. Apele Jasnogórskie są codziennie o godz. 21.00. W Niedziele dodatkowa Msza święta o godz. 20.30.
  7. Figury MB Fatimskiej, Modlitewnik i Kronika peregrynują wśród mieszkańców ulic Rewolucjonistów i Zwycięstwa.
  8. Zapraszamy na pielgrzymki autokarowe : Radia Maryja na Jasną Górę, 9 lipca, w niedzielę. Bractwa Szkaplerznego do Czernej, 22 lipca, w sobotę. Koszt jednej i drugiej pielgrzymki jest po 30 zł. Zapisy u P. Haliny Wójcik w środę po Mszy wieczornej.
  9. Nasz parafianin prosił o podanie informacji o wolnych miejscach rejsu jachtem po Mazurach po kosztach własnych. Kontakt w zakrystii dla osób chętnych dorosłych lub emerytów.
  10. 23 sierpnia, w środę, wyrusza z naszej Parafii piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Już teraz prosimy w wakacyjnych planach uwzględnić dla siebie czas na naszą trzydniową parafialną pielgrzymkę.
  11. W minionym tygodniu zmarła w naszej Parafii Śp. + Helena Grabiasz l.80.