1. Dzisiaj jest piętnasta niedziela zwykła w roku liturgicznym.
  2. Dzisiaj po Mszach św. zbiórka do puszek na odbudowę katedry w Gorzowie Wielkopolskim. Bóg zapłać za ofiary!
  3. W piątek, trzeci miesiąca, zapraszamy na wieczorną Mszę świętą wotywną o Miłosierdziu Bożym, wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronkę z naszymi intencjami, adorację welonu na wzór ewangelicznej niewiasty.
  4. W sobotę, 22 dnia miesiąca, po Mszy świętej wieczornej zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Rity.
  5. W przyszłą niedzielę 23 lipca po wszystkich Mszach święcimy pojazdy z racji wspomnienia św. Krzysztofa. Ofiary zbierane przy tej okazji przeznaczone będą dla MIVA Polska na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  6. Wspólnota Jozue i pozostałe Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym zapraszają na wspólną Mszę św. w przyszłą niedzielę 23 lipca o godz. 18.00 i wspólne uwielbianie Pana Boga po Mszy św.
  7. Apele Jasnogórskie są codziennie o godz. 21.00. W Niedziele dodatkowa Msza święta o godz. 20.30.
  8. Figury MB Fatimskiej, Modlitewnik i Kronika peregrynują wśród mieszkańców ulic Rewolucjonistów i Zwycięstwa.
  9. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową Bractwa Szkaplerznego do Czernej, 22 lipca, w sobotę. Koszt 30 zł. Zapisy i wpłaty u P. Haliny Wójcik w środę po Mszy wieczornej.
  10. 23 sierpnia, w środę, wyrusza z naszej Parafii piesza pielgrzymka na Jasną Górę. Już teraz prosimy w wakacyjnych planach uwzględnić dla siebie czas na naszą trzydniową parafialną pielgrzymkę.
  11. W minionym tygodniu zmarł w naszej Parafii Śp. + Jan Pikus, l. 78