1. Dzisiaj jest dwudziesta pierwsza niedziela zwykła w roku liturgicznym.
  1. Witamy w naszej Parafii nowego księdza wikariusza Ks. Daniela Bunię i życzymy mu pomyślności i satysfakcji w pracy duszpasterskiej. Szczęść Boże na nowej Parafii!
  2. W poniedziałek o godz.16.30 odbędzie się spotkanie Bractwa Szkaplerznego.
  3. W piątek, 1 września, obchodzimy 78 rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Polecamy w modlitwie poległych w obronie naszej Ojczyzny.
  4. Msza święta na rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego i Katechetycznego 2017/18 ze zostanie odprawiona w przyszłą Niedzielę o godz. 10.30. Serdecznie zapraszamy rodziców, nauczycieli, uczniów na tę uroczystą Eucharystię z prośbą o Boże błogosławieństwo na cały Nowy Rok Nauki. Spowiedź święta dla dzieci i młodzieży będzie na tej Mszy świętej oraz w pierwszy piątek miesiąca od godz. 17.00.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy : piątek i sobota miesiąca.

W piątek nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy o godz. 7.00 i po Mszy o 18.00.   Spowiedź święta pierwszopiątkowa od godz. 17.00.

W sobotę po Mszy o godz. 7.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca N.M.P. Rano od godz. 9.00 jeździmy do chorych z posługą sakramentalną w/g listy. Po wieczornej Eucharystii Grupa Modlitewna naszej Parafii zaprasza na modlitewne czuwanie zakończone Apelem Jasnogórskim i Mszą świętą o św. O. Pio o godz. 21.00.

1. W niedzielę, 3 września, przypada dzień imienin naszego Ks. Bp. Grzegorza Kaszaka. Pamiętajmy w modlitwie o naszym Pasterzu.
  2. W przyszłą Niedzielę spotkanie i zmiana Tajemnic Żywego Różańca o godz. 17.00.
  3. Także w przyszłą niedzielę wielodzietna rodzina z neokatechumenatu, która jedzie na misje do Kazachstanu, będzie kwestowała na środki na ten wyjazd. Szczegóły na plakacie.
  4. Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w pielgrzymki na Jasną Górę : Pieszą – było 75 osób: Ks. Robertowi, Ks. Michałowi, Ks. Danielowi, klerykowi Patrykowi, Pani Annie i Panu Michałowi oraz służbą porządkowym, medycznym jak i samym pielgrzymom. Na pielgrzymce autokarowej były 44 osoby. Dziękujemy za poniesiony trud, wyrzeczenia i piękne świadectwo o naszej Parafii. Bóg zapłać!
  1. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „ Wyprawka Szkolna 2017 ”. Wyciągnijmy los z koszy za ławkami i przynieśmy materiały szkolne do kościoła. W ten sposób skompletujemy przybory szkolne w plecakach dla najbardziej potrzebujących uczniów.
  2. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Fatimy, która jest planowana w dniach od 03 do 10 października. Szczegóły są na tablicy ogłoszeń. Kontakt z Ks. proboszczem.
  3. Ks. Tomasz Kryczko organizuje pielgrzymki po północno – wschodniej Polsce i do Ziemi Świętej. Program i szczegóły są na stoliku za ławkami.
  4. Prace przy wielofunkcyjnym placu przykościelnym przechodzą w etap układania kostki brukowej. Dziękujemy za składane ofiary do kopert i na tace. Serdeczne Bóg zapłać!
  5. W minionym tygodniu zmarła w naszej Parafii Śp. + Alicja Chwastek l.83.