1. Dzisiaj jest dwudziesta siódma niedziela zwykła w roku liturgicznym.
 2. W ramach XVII Dnia Papieskiego po Mszy świętej są zbierane ofiary do puszek na fundusz stypendialny dla dzieci i młodzieży.
 3. Jutro modlitwy i Msza święta Bractwa Szkaplerznego o godz.16.00.
 4. Codzienne Nabożeństwa Różańcowe w naszej Parafii są o godz. 17.30. W dni od poniedziałku do piątku z wiodącym udziałem dzieci i młodzieży, a w soboty i w niedzielę z przewodnictwem osób starszych. Za publiczne odmawianie różańca można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dla dzieci są przygotowane plansze
  z obrazkami.
 5. W piątek, 13 października, zapraszamy na uroczysty Apel Jasnogórski o godz.21.00 w rocznicę objawień w Fatimie, kończący obchód 100 – lecia ukazania się Matki Bożej.
 1. Z tej okazji można nabyć książki o tematyce maryjnej na pamiątkę kończącego się Roku Jubileuszu Objawień Fatimskich oraz albumy o nowych kościołach naszej diecezji, które powstały w minionym 25 – leciu od jej powstania. Jest tam także artykuł Ks. Prałata o budowie naszej świątyni. Zachęcamy do nabywania. 
 1. Spotkanie z rodzicami uczniów klas 6 i 7 przygotowujących się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w piątek o godz. 19.00 w górnym kościele 
 1. Mały Gość z audiobookiem „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza do nabycia w zakrystii. Dwie części w cenie 8zł. 
 1. W dniach od 29 IV do 7 V przyszłego roku jest organizowana wycieczka do Chin. Program wycieczki wraz z bardzo atrakcyjną ceną jest na stoliku za ławkami.
 2. Działająca i spotykająca się przy naszej parafii Wspólnota Jozue zaprasza na wspólną msze św. w niedzielę 15 października oraz na wspólne uwielbianie Pana Boga o po mszy św. 
 1. Trwają prace wykończeniowe przy naszym przykościelnym placu. Przed nami są prace przy obelisku upamiętniającym miejsce po dawnej kaplicy, który wraz z tablicą informacyjną staną w rogu placu. Jej zarys jest oznaczony innym kolorem kostki. Dziękujemy za składane ofiary do kopert i na tace, które nam te inwestycje umożliwiają. Serdeczne  Bóg zapłać!
 2. W minionym tygodniu zmarli w naszej Parafii Śp. + Irena Misiak l.83, Jan Owczarczuk l. 75, Janina Pawlicka l. 86