1. Dzisiaj jest dwudziesta ósma niedziela zwykła w roku liturgicznym. 
 1. Działająca przy naszej Parafii Wspólnota Jozue zaprasza na Mszę świętą o godz. 18.00 oraz przez nią przygotowaną oprawę liturgiczną, a potem na wspólne uwielbianie Pana Boga po Eucharystii. 
 1. Spotkanie Bractwa Szkaplerznego odbędzie się w poniedziałek o godz. 16.30.
 2. Nabożeństwa Różańcowe w naszej Parafii są o godz. 17.30. W dni od poniedziałku do piątku z wiodącym udziałem dzieci, a w sobotę i w niedzielę z przewodnictwem starszych.
 3. W środę obchodzimy święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia.
 4. W piątek, trzeci miesiąca, zapraszamy na Mszę świętą wotywną o Bożym Miłosierdziu wraz z koronką i adoracją relikwii św. S. Faustyny. Nie będzie ponownego wystawienia Najświętszego Sakramentu po Mszy. W piątek wieczorem nie będzie czynna kancelaria.
 5. W przyszłą niedzielę, 22 dnia miesiąca, po Mszy świętej wieczornej odbędzie się nabożeństwo ku czci św. Rity wraz z poświęceniem kwiatów róży. Róże będą do nabycia u ministrantów w przedsionku kościoła.
 6. Figury NMP Fatimskiej i kroniki peregrynują po rodzinach w domach przy ulicach Rewolucjonistów oraz Gabriela Narutowicza.
 7. Na pamiątkę kończącego się Roku 100 – lecia Objawień Fatimskich można kupić pozycje książkowe o tematyce maryjnej. Jest też do nabycia nowy album o nowopowstałych kościołach naszej diecezji na przestrzeni 25 – lecia jej powstania. Jest w nim duży artykuł Ks. Prałata Stefana Gibały o budowie naszej świątyni. Zachęcamy do nabywania tych historycznych publikacji.
 8. Przyjmujemy na wypominki na 2018 rok. W naszej Parafii modlimy się za zmarłych przez cały rok przed niedzielnymi Mszami świętymi o godz. 7.00, 9.00, 12.00 i 18.00. Od 1 do 8 listopada są wypominki oktawalne z różańcem świętym o godz. 17.00 i Mszą świętą o 18.00 w intencji zmarłych, których polecamy Panu Bogu podczas tej modlitwy.
 9. W przyszłą niedzielę odbędzie się liczenie wiernych.
 10. Zbiórka do puszek w Dniu Papieskim w minioną niedzielę wyniosła 2 170 zł 95 gr. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary!
 11. W dniach od 29 IV do 7 V przyszłego roku jest organizowana wycieczka do Chin. Program wycieczki wraz z bardzo atrakcyjną ceną jest na stoliku za ławkami.
 12. Prace przy naszym przykościelnym placu na tym etapie są zakończone. Musimy uregulować jeszcze zaległe rachunki za kostkę, transport i przyłącze elektryczne. Dziękujemy za składane ofiary do kopert i na tace, które nam te inwestycje umożliwiają. Serdeczne Bóg zapłać!
 13. W minionym tygodniu zmarli w naszej Parafii Śp. + Piotr Opiłka l.70, Henryka Skwark l.82, Hanna Mojszczak – Gałczyńska l.75.