1. Dzisiaj jest dwudziesta dziewiąta niedziela zwykła w roku liturgicznym. 

2. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Modlitwą i wsparciem materialnym chcemy się łączyć z dziełem misyjnym Kościoła Powszechnego. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.

3. Po Mszy będzie liczenie wiernych. Prosimy o spokojne wychodzenie ze świątyni.

4. Po Mszy wieczornej, z racji 22 dnia miesiąca, odbędzie się nabożeństwo ku czci św. Rity wraz z poświęceniem róż. Róże będą do nabycia u ministrantów w przedsionku kościoła. Ofiary przy tej okazji składane są przeznaczona na Fundusz ministrancki. W imieniu Parafian dziękujemy pewnej Osobie za ufundowanie wotywnego ornatu z haftowanym motywem św. Rity i róż. Serdeczne Bóg zapłać!

5. Nabożeństwa Różańcowe w naszej Parafii  są o godz. 17.30. W dni od poniedziałku do piątku z wiodącym udziałem dzieci. W sobotę i w niedzielę z przewodnictwem starszych.

6. We wtorek o godz. 11.00 odbędzie się w naszym kościele Msza święta, wykład, złożenie kwiatów i zniczy przy Krzyżu Katyńskim, zwiedzanie Izby Pamięci Sanktuarium Polskiej Golgoty Wschodu, spotkanie z Sybirakami Okręgu Śląskiego i przedstawicielami Instytutu Pamięci Narodowej - naszej gimnazjalnej młodzieży oraz osób chętnych zainteresowanych tą problematyką. Zapraszamy wszystkich.

7. Figury NMP Fatimskiej, kroniki, modlitewniki peregrynują po rodzinach w domach przy ulicach Rewolucjonistów oraz Gabriela Narutowicza.

8. Przyjmujemy na wypominki na 2018 rok. W naszej Parafii modlimy się za zmarłych przez cały rok przed niedzielnymi Mszami świętymi o godz. 7.00, 9.00, 12.00 i 18.00. Od 1 do 8 listopada są wypominki oktawalne z różańcem świętym o godz. 17.00 i Mszą świętą o 18.00 w intencji zmarłych, których polecamy Panu Bogu podczas tej modlitwy.

9. Ze stałej puszki na Fundację Radia Maryja w III kwartale zebrano 734, 95 zł.Bóg zapłać!

10. W dniach od 4 do 11 lutego przyszłego roku organizowana jest pielgrzymka do Ziemi Świętej. Pozostało 10 wolnych miejsc. Program wycieczki jest na stoliku za ławkami. 

11. W ramach prac przy naszym przykościelnym placu musimy uregulować jeszcze zaległe rachunki za kostkę, transport i przyłącze elektryczne. Dziękujemy za składane ofiary do kopert i na tace, które nam te inwestycje umożliwiają. Serdeczne Bóg zapłać!

12. W minionym tygodniu zmarł w naszej Parafii Śp. + Jan Dziedzic l.84.