1. Dzisiaj jest trzydziesta pierwsza niedziela zwykła w roku liturgicznym. 
 1. Zachęcamy do zapoznania się z OŚWIADCZENIEM Prezydium Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ograniczenia handlu w niedziele. Tekst jest zamieszczony na tablicy ogłoszeń.
 2. Młodzież z trzeciej klasy gimnazjum po Mszy świętej o godz. 9.00 ma swoje spotkanie w dolnym kościele.
 3. Ze względu na oktawę modlitw za zmarłych nie ma w tym tygodniu spotkań Żywego Różańca i Bractwa Szkaplerznego.
 4. W imieniu Parafian serdecznie dziękujemy za przygotowanie okolicznościowej dekoracji ołtarza i kościoła na czas modlitwy za zmarłych Państwu: Teresie, Agnieszce, Ireneuszowi, Tadeuszowi. Serdeczne Bóg zapłać za tę pracę!
 5. Dziękujemy wszystkim Parafianom i Gościom, którzy włączyli się w oktawalną modlitwę za zmarłych. Tym na cmentarzu komunalnym, w Dzień Zaduszny, na różańcu w świątyni. Do środy trwając na modlitwie różańcowej o godz. 17.00 i Eucharystii o godz. 18.00 możemy zyskiwać łaski odpustu dla zamarłych z naszych rodzin.
 6. Nowe wypominki na rok 2018 zaczniemy od przyszłej niedzieli.
 7. W czwartek święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, Matki kościołów całego świata. 
 1. W piątek o godz. 20.00 odbędzie się katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych planujących chrzest dziecka w tym miesiącu.
 2. W sobotę, 11 listopada, przypada 99 rocznica odzyskania niepodległości. W naszej Parafii Msze święte będą o godz. 7.00 i 18.00. Zapraszamy wszystkich na uroczystą Eucharystię za Ojczyznę o godz. 18.00 w ramach Powiatowego Obchodu Święta Niepodległości. Mszę świętą uświetni występ Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Serdecznie zapraszamy! 
 1. W przyszłą niedzielę w ramach Niedzieli Powołaniowej , będziemy gościć diakona Łukasza z naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Częstochowie. Modlitwą i ofiarą wspierać będziemy dzieło powołań w Kościele.
 2. W imieniu Parafian dziękujemy Państwu Boberom za ofiarowania dwóch świec wotywnych z podstawkami do obrazu ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Bóg zapłać! 
 1. Dziękujemy za składane ofiary do kopert i na tace na spłatę inwestycji naszego placu przykościelnego. Serdeczne Bóg zapłać!
 2. W minionym tygodniu zmarli w naszej Parafii Śp. + Wincenty Piątek l.71 i Zofia Drożdżowska l.74.