1. Dzisiaj jest czwarta Niedziela zwykła w roku liturgicznym.
  2. Jeśliby ktoś miałby życzenie przyjąć kolędę w tym tygodniu w innym terminie to proszę to uzgodnić osobiście z księdzem.
  3. Gościmy przedstawicieli neokatechumenatu z Sosnowca, którzy zapraszają na katechezy dla dorosłych w poniedziałki i czwartki o godz. 19.00 w dolnym kościele.
  4. W piątek, 2 lutego, obchodzimy święto Ofiarowania Pańskieg Na Mszach świętych o godz. 7.00, 9.00 i 18.00 błogosławimy świece i bierzemy udział w procesji po kościele. Prosimy nie zapomnieć o osłonkach na wosk przy świecach, które przyniesiemy do świątyni.
  5. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Szczególną pamięcią modlitewną otaczamy wszystkie Osoby żyjące duchem konsekracji zakonnej i kapłańskiej także i z naszej Parafii. Po Mszach przy wyjściu będą zbierane ofiary do puszek na wsparcie Żeńskich Zakonów Klauzurowych.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy : czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się za i o powołania kapłańskie i zakonne. W piątek nabożeństwa wynagradzające ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszach świętych o godz. 7.00 i 18.00. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 17.00. W sobotę po Mszy o godz. 7.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca N.M.P. Rano od godz. 9.00 jeździmy do chorych z posługą sakramentalną w/g listy. Po wieczornej Eucharystii Grupa Modlitewna zaprasza na czuwanie zakończone Apelem Jasnogórskim i Mszą świętą o godz. 21.00 z adoracją relikwii św. O. Pio.
  7. W piątek na Mszy świętej o godz. 18.00 modlić się będziemy za Śp. Kazimierza Kubiaka w 1 r. śm. – wieloletniego kierownika budowy naszego kościoła. Zapraszamy!
  8. W przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie Żywego Różańca o godz.17.00 i Msza święta o godz. 18.00 w intencji tej wspólnoty.
  9. W minionym tygodniu zmarli w naszej Parafii Śp.: + Edward Waligóra l.74, Michalina Czyż – Sowa l.91.