1. Dzisiaj jest trzydziesta czwarta Niedziela zwykła, która kończy Rok Liturgiczny i Nadzwyczajny Jubileuszowy Rok Miłosierdzia. Obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy świętej odbędzie się nabożeństwo ku czci Chrystusa Króla. Z tej to okazji można w dniu dzisiejszym zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  1. Stowarzyszenie Ratujmy Kościół na Górce rozprowadza po Mszy świętej książkę „Patriarcha Będziński ks. Wincenty Mieczysław Zawadzki” autorstwa ks. prał. dr hab. Mariana Dudy jako cegiełkę na renowację obrazu w kościele Świętej Trójcy.
  1. We poniedziałek o godz. 16.30 spotkanie Bractwa Szkaplerznego.
  1. We wtorek, jak każdego 22 dnia miesiąca, po Mszy świętej o godz. 18.00 będzie nabożeństwo i modlitwy do św. Rity wraz z adoracją Jej relikwii.
  1. Także w tym dniu przypada wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Wyrażamy wdzięczność i modlimy się za naszego Pana organistę Michała, Pana Miłosza, Panią Annę i Jej scholkę dziecięcą, którzy ubogacają naszą liturgię Mszy świętych. Niech święta Patronka wyprasza Wam Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w życiu. Szczęść Boże!
  1. W środę na Nowennie ku czci NMP Nieustającej Pomocy zostaną poświęcone opłatki na nasze wigilijne stoły. Od Adwentu będzie można je nabywać w przedsionku kościoła.
  1. W czwartek 24 listopada o godz. 19.00 w kościele odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.
  1. Od przyszłej niedzieli zaczynamy Adwent.
  1. Od 16.06 do 1.07 zapraszamy na pielgrzymkę szlakiem Sanktuariów Maryjnych Europy; m.in. Lourdes, Santiago de Compostela i w 100-lecie objawień sama Fatima. Plan wyjazdu jest z tyłu za ławkami. Przy zapisywaniu zaliczka 400 zł. Szczegóły u ks. Łukasza.
  1. We wrześniu przyszłego roku planujemy podobną ofertę pielgrzymki do Fatimy, Santiago de Compostela i wypoczynku nad morzem umieszczonej na tablicy ogłoszeń.
  1. Dalej są prowadzone prace przy czyszczeniu i malowaniu metalowych przęseł płotu wokół świątyni. Dziękujemy za składane ofiary na ten i inne cele. Serdeczne Bóg zapłać!
  1. W minionym tygodniu zmarli w naszej Parafii Śp. + Helena Stępień-Soswa l. 75, Andrzej Robociński l. 64, Jan Masztaleruk l. 81, Helena Nowacka l. 87.