1. Dzisiaj jest pierwsza Niedziela Adwentu. Rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny od czasu radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Roraty, czyli Msze święte ku czci Matki Bożej są od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. W soboty o godz. 7.00 rano. Dzieci zachęcamy do udziału z lampionami. Będą dostawały ogniwa-obecności, z których powstanie łańcuch na choinkę. Z podpisanych serc z dobrymi uczynkami będą losowane figurki Dzieciątka Jezus zabierane przez dziecko na dobę do domu.
  1. We wtorek na Mszy świętej wieczornej o godz. 18.00 będziemy gościć O. Andrzeja Agiela z Zakonu Ojców Pijarów z Lidy na Białorusi, proboszcza Par. Wniebowzięcia NMP, budowniczego kościoła. Wygłosi do nas adwentowe Słowo Boże. Jako dar serca złożymy na ręce O. Andrzeja ofiarę na budowę świątyni w Lidzie. Zapraszamy!
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy : czwartek, piątek i sobota miesiąca.

W czwartek  modlimy się za kapłanów i o powołania do kapłaństwa.

W piątek nabożeństwa  ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa będą po Mszach świętych o godz. 7.00 i o 18.00.  Spowiedź święta pierwszopiątkowa od godz. 17.00.  

W sobotę po Mszy o godz. 7.00 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca N.M.P.

Rano od godz. 9.00 jeździmy do chorych z posługą sakramentalną w/g listy. Po wieczornej Eucharystii Grupa Modlitewna naszej Parafii zaprasza na czuwanie zakończone Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00 i Mszą świętą wotywną z intronizacją relikwii św. O. Pio.

  1. W tę pierwszą sobotę grudnia Grupa Modlitewna naszej Parafii obchodzi jubileusz 35 - lecia powstania Wspólnoty. Ciesząc się z ciągłości modlitw Grupy, życzymy Jej członkom wielu Łask Bożych, opieki Matki Bożej i św. O. Pio. Szczęść Boże na dalsze lata!
  1. W przyszłą Niedzielę, II Adwentu, odbędzie się zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie.
  1. Także w przyszłą Niedzielę odbędzie się spotkanie Żywego Różańca o godz. 17.00 i Msza święta o godz. 18.00 w intencji tej wspólnoty.
  1. Dziękujemy pewnej Osobie za przekazanie bursztynowych korali jako wotum do obrazu ku czci NMP Nieustającej Pomocy. Bóg zapłać!
  1. Zostały pobłogosławione opłatki na nasze wigilijne stoły. Można je nabywać w przedsionku kościoła wspierając w ten sposób naszą Parafię. Są także świece Caritas : małe po 6 zł i duże po 15 zł na nasze świąteczne stoły, z których dochód jest przeznaczony na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Szczegóły są na plakacie. Są też kalendarze na 2017r 
  1. Tradycyjnie będą losy na stoliku za ławkami na paczki świąteczne i prośba o przyniesienia wylosowanego asortymentu żywności. Paczki zostaną dostarczone do rodzin wielodzietnych i potrzebujących pomocy z naszej Parafii.
  1. Dalej są kontynuowane prace przy czyszczeniu i malowaniu metalowych przęseł płotu wokół świątyni. Dziękujemy za składane ofiary na ten i inne cele. Bóg zapłać!
  1. W minionym tygodniu zmarli z naszej Parafii Śp. + Emilia Tomczyk l.85, Zofia Wontór l.84, Zbigniew Gryń l.54, Stanisław Zimny l.59.