1. Dzisiaj jest trzecia Niedziela zwykła w roku liturgicznym.
  1. Trwamy w Tygodniu Modlitw o Jedność Chrześcijan. We wtorek o godz. 18 w kościele św. Tomasza w Sosnowcu-Pogoni odbędzie się nabożeństwo ekumeniczne. Liturgii będzie przewodniczył Ksiądz Biskup Grzegorz Kaszak. Tegoroczne hasło to: Pojednanie – miłość Chrystusa przynagla nas. Zapraszamy do udziału modlitwie!
  1. Gościmy przedstawicieli neokatechumenatu z Krakowa, którzy w ramach Liturgii Słowa zapraszają nas na katechezy dla dorosłych, które odbędą się w poniedziałki i środy o godz. 19.00 w dolnym kościele.
  1. 4. Dzisiaj po Mszy wieczornej zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Rity wraz z adoracją Jej relikwii!
  1. W czwartek przypada Dzień Islamu w Kościele w Polsce.
  1. Ze względu na uroczystość Trzech Króli, w ten piątek po Mszy świętej wotywnej o godz. 18.00 odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego z prywatnymi intencjami modlitw wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu i adoracją welonu na wzór ewangelicznej niewiasty. Zapraszamy do wspólnej modlitwy!
  1. Prosimy tych, którzy się zapisali na odwołaną pielgrzymkę czerwcową aby zgłaszali się do ks. Łukasza.
  1. W minionym tygodniu w naszej Parafii zmarli Śp. : + Krystyna Marzec l.89, Teresa Czerny l.62, Piotr Jagła l.33.