We wtorek 2 maja swoje imieniny obchodzi nasz Ksiądz Proboszcz Zygmunt Skipirzepa. Życzymy Mu wielu łask Bożych, zdrowia, sił potrzebnych do posługi duszpasterskiej, radości i opieki Matki Bożej. Zapraszamy wszystkich Parafian na Mszę św. w poniedziałek (02.05) o godz. 18.00, którą będziemy sprawować w intencji Księdza Proboszcza. Niech nasza modlitwa i obecność na Eucharystii będą wyrazem życzliwości i pamięci.

Błogosławionych, zdrowych i pogodnych Świąt Narodzenia Pańskiego życzą wszystkim Drogim Gościom i Naszym Parafianom - Duszpasterze wraz z pracownikami świeckim Parafii Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny - Sanktuarium Polskiej Golgoty Wschodu w Będzinie - Syberce.

Bożego pokoju od kruchego Boga, który w ludzkiej słabości pokazuje nam Swą potęgę poprzez Miłosierdzie. Radosnych i spokojnych Świąt w domowej atmosferze wraz z rękojmią Bożego Błogosławieństwa od Dzieciątka Jezus, opieki Matki Najświętszej i św. Józefa.

Szczęść Boże na te Święta!

Zapraszamy na Uroczystą Eucharystię "Pasterkę" o północy z soboty na niedzielę. Chciejmy w tę świętą noc, jak pasterze, zgromadzić się wokół Jezusa, który niesie zbawienie wszystkim ludziom.  W tym radosnym czasie wspólnie z nami będzie kolędować kapela folkowa "Janicek".

W imieniu Wspólnoty Hospicjum Sosnowieckiego im. św. Tomasza Apostoła składamy serdeczne podziękowania dla całej Parafii za ofiarowaną pomoc i wsparcie. Dziękujemy za ofiary materialne, dobre słowo, życzliwość i modlitwę.