Zapraszamy wszyskich na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy w dniach 23 - 25 sierpnia 2016r. Pani Jasnogórska czeka na Ciebie! Odwagi!

Zapisy w kancelarii parafialnej lub zakrystii. Koszt pielgrzymki to 50zł od osoby. Jest możliwość pozostania w Częstochowie na Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej 26 sierpnia. Koszt noclegu to 15zł. Będzie również autokar, który można powrócić do Będzina 25 sierpnia wieczorem po wspólnej Eucharystii na wałach.

Spotkanie przedpielgrzymkowe w niedzielę 21 sierpnia 2016r. o godz. 19.00 w górnym kościele.

Chciejmy wyruszyć na pielgrzymi szlak z naszymi intencjami, z wdzięcznością za 1050-lecie chrztu Polski, za Światowe Dni Młodzieży i pielgrzymkę Papieża Franciszka do naszej Ojczyzny. Niech wspólny trud i wspólna radość pielgrzymowania otworzą nasze serca na Miłosierdzie Boga.

Zapisz się i zaproś znajomych!